Черно море се справи с Царско село

MadeInVarna
Снимка: ПФК Черно море

Черно море победи Царско село с 1:0 в мач от 31-вия кръг на efbet Лига. “Моряците” владееха инициативата през целия двубой и заслужено спечелиха трите точки. Единствения гол в срещата реализира Пабло Гарсия, който се разписа в 71-вата минута. Така тимът на Илиан Илиев остава на седмо място в подреждането в група А, кръг преди края и ще играе бараж за Лига Европа с четвъртия в класирането.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Варненката Виктория Георгиева се класира за финала на "Евровизия"!

Снимка: ПФК Черно мореТази вечер се проведе вторият полуфинал на Евровизия 2021 в Ротердам. Нашата представителка Виктория Георгиева продължава напред в надпреварата с песента „Growing Up is Getting Old”. Така изпълнението от  България влезе в топ 10 и се класира за финала в събота. Ето кои държави се класираха за […]