Българските национали по футзал победиха Андора с 2-1 във Варна

Българският национален отбор по футзал победи Андора с 2-1 в първа квалификационна среща от група D за европейско първенство на УЕФА по футзал 2022г..

Срещата се проведе в Двореца на културата и спорта във Варна.

Омар Дебоун изведе Андора напред с удар под пложна на вратаря.

Нашите се активизираха и в 17-ата мин. Бойчо Марев изравни. В края на първата част Исмет Хаджиев спаси “дълга” дузпа.

В 24-ата мин. Георги Карагеоргиев с диагонален удар изведе националите за 2-1. Малко по-късно удари на Кузов и Карагеоргиев нацелиха гредата.

Отборът на Андора имаше своите положения, като на три пъти също уцелваха гредите, а минута преди края Хаджиев спаси бомбен удар на Перез отблизо.