Благомир Коцев награди победителите в 25-ото издание на тенис турнир за купата на кмета на община Варна

MadeInVarna

Благомир Коцев награди победителите в 25-ото юбилейно издание на тенис турнира за купата на кмета на община Варна „Про Ам“.

Организатор на състезанието е дирекция „Спорт“, както и тенис клуб „Черно море Елит“. Събитието се проведе на червените кортове в Морската градина.

В изданието тази година взеха участие 21 двойки от цялата страна. След оспорваните тридневни битки до финал достигнаха два тандема, включващи професионалист и аматьор. Турнирът завърши в полза на екипа Габриел Донев – Антонио Павлов, които надделяха над съперниците си Алън Димов – Владимир Влайков с победния двусетов резултат от: 6:4; 6:4.

Лично кметът Благомир Коцев награди със специални купи шампионите и вицешампионите в тенис турнира.

На състезанието присъстваха още директорът на дирекция „Спорт“ Кристиан Димитров, Изпълнителният директор ОСК „Черно море“ на Бончо Бонев, олимпийският шампион Ивайло Маринов, главният треньор на клуба Кристиян Илиев, изпълнителният директор на ДКС – Минко Христов, дългогодишните участници и шампиони, гости, спонсори и приятели на клуба.