Черно море – Македония Гьорче Петров 3:2

Снимка: Официален сайт на ПФК Черно море

Черно море победи с 3:2 Македония Гьорче Петров в третата си контрола от лагера в турския курорт Алания. Мачът се игра в четири части по 30 минути.
В 13-ата минута Матиас Курьор откри резултата отблизо на празна врата. В началото на втората част макендонците изравниха 1-1. В 50-ата минута Фахд Актау центрира отляво, а Матиас Курьор с глава вкара за 2:1. В 67-ата минута Жордао Кардосо опита изстрел от границата на наказателното поле, но вратарят успя да спаси. В 92-ата минута Мартин Минчев с глава покачи на 3:1. В 96-ата минута македонците върнаха още едно попадение за крайното 3:2.

Стартов състав: 25. Иван Дюлгеров, 27. Даниел Димов, 44. Димитриос Хантакиас, 5. Стефан Станчев, 93. Фахд Актау, 11. Мехди Букаси, 71. Васил Панайотов, 99. Дани Кики, 47. Матиас Курьор, 48. Габриел, 16. Денислав Ангелов.

18. Миодраг Митрович, 8. Емил Янчев, 3. Йордан Радев, 20. Жордао Кардосо, 7. Патрик Андраде, 39. Петър Вуцов, 90. Мартин Минчев, 10. Илиан Илиев, 9. Исмаил Иса

Десет общини от Варненска област с ваучери за безплатен интернет по евроинициативата WIFI4EU

Снимка: Официален сайт на ПФК Черно море10 общини от Варненска област са одобрени да получат ваучери – всеки на стойност 15 000 евро, след трите покани за кандидатстване (от 2018г. до момента) по европейската инициатива WiFi4EU за безплатен достъп до Wi-Fi. Това са Аксаково, Белослав, Бяла, Варна, Ветрино, Вълчи дол, Девня, […]