Черно море надви Ботев Враца с 2:1

Черно море победи Ботев Враца с 2:1 в мач от 13-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Тича” във Варна. Файсел Касми откри резултата в 32-ата минута, а Аласан Н Диайе изравни в продължението на първата част. Матиас Курьор в 79-ата оформи крайния резултат. Треньорът Илиан Илиев не можеше да разчита за тази срещата на двамата си вратари Иван Дюлгеров и Георги Георгиев, които се лекуват от COVID-19, бранителите Влатко Дробаров, Стефан Станчев и Мирослав Енчев.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Даниел Димов, Емил Янчев, Виктор Попов, Цветомир Панов, Васил Панайотов, Стефан Велев, Илиан Илиев (77-Родриго Вилела), Леандро Андраде (67-Георги Божилов), Файсел Касми (90-Велислав Василев), Матиас Курьор (90-Павел Георгиев).