Черно море победи Черноморец Балчик с 3:0 в контрола

MadeInVarna

Черно море победи третодивизионния тим на Черноморец Балчик с 3:0 в контролна среща, играна в Балчик. Попаденията за “моряците” реализираха Родриго Вилела на два пъти и Евгений Сердюк..

Това бе трета проверка за варненци от началото на зимната подготовка, като преди това записаха равенство 3:3 с Добруджа и класически успех с 3:0 срещу Лудогорец II. В трети пореден мач Илиан Илиев използва два различни състава през двете полувремена.

В 4-ата минута Черно море създаде първата опасност в срещата. Много добро двойно подаване направиха Денисла Ангелов и Соула, като последният стреля от около точката на дузпата, но право в ръцете на вратаря. В 10-ата минута Денислав Ангелов открадна топката пред наказателното поле на Балчик и стреля веднага, но стражът на домакините спаси.

В 19-ата минута Вилела центрира отляво, топката бе избира към границата на наказателното поле, където Панайотов стреля, но в ръцете на вратаря. В 20-ата минута Велислав Василев центрира от корнер на задна греда, а Вилела с глава вкара за 1:0. В 32-рата минута Джорджо бе изведен зад гърба на защитата и пробра прехвърлящ удар, но Иван Дюлгеров успя да отбие топката, която след намесата му срещна гредата.

В 40-ата минута Вилела покачи на 2:0 след отлично подаване на Васил Панайотов.

В 60-ата минута Пабло проби през центъра, стигна до границата на наказателното поле и стреля по земя, но стражът на Балчик спаси. В 76-ата минута Родриго получи топката в половината на домакините и след самостоятелен рейд нахлу в наказателното поле, подаде на Сердюк, който стреля по земя, но вратарят с крак успя да избие. В 83-ата минута след многоходова комбинация, топката стигна до Родриго Енрике, който много добре изведе Сердюк на добра позиция и нападателят на “моряците” вкара за 3:0.

Първо полувреме: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Сами Ел Анаби, Цветомир Панов, Виктор Попов, Васил Панайотов, Калин Георгиев, Велислав Василев, Родриго Вилела, Соула, Денислав Ангелов 35-Мартин Милушев).

Второ полувреме: Георги Георгиев, Павел Георгиев, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Петър Иванов (75-Светослав Николов), Стефан Велев, Пабло Гарсия, Мартин Милушев, Ангел Ангелов, Родриго Енрике, Евгений Сердюк.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Мечката Свобода навърши 33 години

“Днес нашата мечка Свобода навършва 33 години”, съобщиха от Зоопарк Варна. “Тя е най-възрастното животно в зоопарка. Пристигнала е при нас преди 14 години от гр. Русе, за да заеме своето почетно място в нашата зооколекция. Пожелаваме ѝ да е здрава, а ние ще направим всичко възможно, тя да има […]