Черно море победи Добруджа в Албена

Черно море записа втора победа в контролите от зимната подготовка. “Моряците” на Илиан Илиев удариха тима на Добруджа с 1:0 на стадиона в Албена. Единствения гол в мача реализира Илиан Илиев младши в 71-вата минута.

Съставът на Черно море:

Първо полувреме: Георги Георгиев, Стефан Станчев, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Виктор Попов, Пабло Гарсия, Стефан Велев, Илиан Илиев, Денислав Ангелов, Файсел Касми, Исмаил Иса

Второ полувреме: Иван Дюлгеров, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Виктор Попов (79-Златин Станков), Емил Янчев, Стефан Велев (70-Росен Стефанов), Павел Георгиев, Файсел Касми (70-Мартин Милушев), Васил Панайотов, Илиан Илиев (79-Николай Златев), Денислав Ангелов.