„Черно море – Тича“ е победител в Международния турнир по баскетбол на колички

MadeInVarna

„Черно море – Тича“ е победител в Международния турнир по баскетбол на колички. Българският отбор надви румънския Брашов с 64:17, а след това победи турския тим Айдън с 57:46.

Турнирът се проведе за девети път морския град, съобщават от дирекция „Спорт“. Организатори са спортен клуб за хора с увреждания „Черно море – Никея” с подкрепата на Община Варна, Българската параолимпийска асоциация и Министерството на младежта и спорта.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Българчета спечелиха пълен комплект медали от първенството по шахмат на Европейския съюз

Успешното лято за българския детски шахмат продължава! Александра Пехливанова, Данаил Попзафиров и Никола Кънов спечелиха злато, сребро и бронз в конкуренцията на състезатели от Европейския съюз, съобщава БНТ. Младите ни таланти затвърдиха позициите на родната шахматна школа, която традиционно печели медали от тези шампионати.   19-ото Първенство на Европейския съюз […]