“Черно море” и “Левски” изавъриха 2-2 в двубоя от 22-ия кръг на efbet Лига. Матиас Курьор изведе “моряците” в 14-ата минута с глава. В 18-ата Стайн Спиерингс изравни, прехвърляйки вратаря за 1-1.  В 38-ата минута Исмаил Иса от “Черно море” беше изгонен от терена. През втората част Иван Горанов получи втори жълт картон и “Левски” също остана с 10 души в 75-ата минута. В 93-ата мин. Дени Алар отбеляза почти от центъра, след като вратарят Миодраг Митрович излезе неразчетено. Всички на стадиона предвкусваха победата на “Левски”, когато в 94-ата мин. след разбъркване от корнер Мартин Минчев бутна топката в мрежата за 2-2.

Снимки: Общо 54 млади фармацевти получиха дипломи на специално тържество

Кметът на Варна Иван Портних награди Елена Николова, отличник на Факултета по фармация, випуск 2019, на Медицинския  университет “Проф. д-р Параскев Стоянов”. Той връчи почетния плакет и паричната награда по време на тържествена промоция на абсолвентите във Фестивалния и конгресен център. “Поздравявам Ви за отличното представяне по време на обучението в […]