Приключи турнирът по волейбол в Общинските ученически игри

Приключи турнирът по волейбол, част от Общинските ученически игри. Отборите на Първа ЕГ и МГ „Д-р П. Берон“ са лидери в състезанието, което се проведе в многофункционалната зала на Първа ЕГ. Осем отбора участваха в състезанието при девойките 11-12 клас, като на първо място се класира отборът на Първа ЕГ, следва от МГ „Д-р Петър Берон“, а трети се класираха състезателките на ВТГ „Г. С. Раковски“. 12 тима премериха сили при младежите. Категоричен победител стана отборът на Математическата гимназия, сребърните отличия са за учениците на V ГПЧЕ “Йоан Екзарх“, а бронзът – за ВТГ „Г. С. Раковски“. Всички призьори получиха специални предметни награди – купи, медали, топки, грамоти, осигурени от дирекция „Спорт“ към Община Варна.