Шумен стигна до пълен обрат срещу Спартак

MadeInVarna

“Шумен 2007” победи “Спартак” с 3:2 в мач от първия кръг в Трета лига – Североизточна група в Шумен. “Соколите” поведоха в резултата с голове на Мартин Минчев (20-а мин.) и Янаки Смирнов (40-а мин.). До края на полувремето домакините успяха да намалят резултата. През второто полувреме “Шумен 2007” стигнаха до пълен обрат, като победния гол вкара юношата на “Спартак” – Румен Николов, който в момента е играч на “Шумен 2007”.

Феновете на гостите продължиха борбата срещу треньора на “Спартак” Кирякос Георгиу, като издигнаха транспарант с надпис: “Дори Чък Норис не може да изгони Кириакос от Спартак Вн”.