“Спартак” Варна и “Добруджа” не се победиха в Добрич

“Спартак” Варна завърши 1:1 при гостуването си на “Добдруджа” Добрич на връх 103-годишнината на варненския клуб. Мехмед Сабри за “соколите” имаше възможност да открие резултата в 25-а минута, но топката срещна гредата. В 45-ата минута Георги Георгиев от “Спартак” бе изгонен, получавайки втори жълт картон.

В 54-а минута Абушев изведе домакините напред с шут по диагонала. В 63-ата минута капитанът на „Спартак” Янчо Андреев изравни за крайното 1:1.

Паметник на Иван Моканов бе открит до стадион "Тича"

Паметникът на Иван Моканов бе монтиран пред входа на зала “Христо Борисов”. Символичното му откриване се състоя днес преди мача с ЦСКА-София. Проектът е реализиран благодарение на д-р Огнян Калинов. Моканов е най-голямата легенда на “Черно море” в цялата история на клуба от създаването му през 1913 година. По случай […]