“Спартак” Варна оглави Втора лига след трудна победа над “Септември”

“Спартак” Варна постигна драматична победа срещу “Септември” София на “Коритото”. Още в 5-ата мин. Иван Колев прати топката в мрежата и изведе “соколите” напред. В 32-ата мин. обаче голмайсторът бе изгонен от съдията и спартаклии останаха с 10 души.
През втората част Марио Илиевски от “Септември” изравни в 72-та минута, но в ответната атака Мехмед Сабри отново изправи публиката на крака за 2-1. Гостите бяха близо до изравняване, но удар на футболист на “Септември” срещна гредата.
След победата “Спартак” излезе начело във Втора лига.

21-годишната Петя Панева от Варна спечели "Гласът на България"

Варненката Петя Панева от отбор Галена е големият победител в осмия сезон на “Гласът на България”. “Много благодаря на цяла България, която гласува българското да спечели.  Много благодаря! Обичам ви!”, бяха първите думи на победителката. Петя спечели безапелационно титлата „Гласът на България“ и паричната награда от 50 000 лева! На […]