Спартак Вн загуби от Лудогорец II с 8:0 в контрола

Лудогорец стартира контролите с разгромна победа над Спартак (Варна) с 8:0. Мачът се игра на един от терените в комплекса “Гнездо на орли”.

През първото полувреме паднаха два гола. Резултатът откри Серкан Юсеин, а Владислав Найденов бе точен за 2:0.

През втората част Бранимир Костадинов реализира две попадения. По едно отбелязаха Георги Чукалов, Велислав Минков, Абу Бакир и Петър Караангелов. Абу Бакир е от Кот д Ивоар, на 21 години е и кара проби в тима от Разград.

Репортаж на Бтв: Как 5 милиона евро потънаха във Варненското езеро?

Вече 300 дни във варненското езеро се изливат силнозамърсени води заради аварията с тръбата за отпадни води. Само преди 4 дни обаче, Прокуратурата съобщи, че образува досъдебно производство срещу неизвестен извършител за извършени 4 престъпни деяния с участието на длъжностни лица на различни нива. 25 водещи експерта в различни ведомства […]