Снимка: ПФК Черно море

Черно море отпадна в турнира за Купата на България, след като изгуби от ЦСКА с 1:3 в 1/8-финален мач от турнира на стадион „Българска армия“ в София. Двубоят бе предрешен от две индивидуални грешки и една съдийска.
След равностойно начало ЦСКА поведе резултата в 9-ата минута. Вратарят на варненци Иван Дюлгеров закъсня да изрита топката, тя му бе отнета от Бисмарк Чарлс и той вкара на празна врата – 1:0.
Впоследствие Черно море опита да търси бързо изнасяне на топката и бързи атаки, но му липсваше прецизния пас.
В 39-ата минута при безобидна ситуация ЦСКА стигна до втори гол. При съприкосновение между Даниел Димов и Бисмарк Чарлс нападателят на „червените“ падна на тревата и реферът отсъди спорна дузпа. От бялата точка Георги Йомов шутира вдясно, Дюлгеров закачи топката, но тя влезе в мрежата – 2:0.
В 49-ата минута „моряците“ сбъркаха при изнасянето на топката, Виктор Попов я изгуби и последва атака на ЦСКА. Кълбото стигна до Георги Йомов, който незабавно го насочи ниско долу във вратата – 3:0.
В 62-рата минута Черно море намали резултата. Родриго центрира от фаул и Даниел Димов отбеляза красив гол с глава – 1:3.
Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов (63 – Мартин Дичев), Даниел Димов, Влатко Дробаров (ж.к.), Цветомир Панов (ж.к.), Стефан Велев (80 – Денислав Ангелов), Пабло Гарсия (63 – Васил Панайотов), Файсел Касми (80 – Велислав Василев), Родриго Енрике, Илиан Илиев, Зе Гомеш

Бойко Борисов поздрави българите по случай 3 март

Снимка: ПФК Черно море Уважаеми сънародници, Поздравявам Ви по случай Националния празник на България 3-ти март. На днешния тържествен ден, в който отбелязваме 143-тата годишнина от Освобождението на България, честваме възстановяването на българската държавност и дълбоко се прекланяме пред героичната саможертва на всички, които дадоха живота си за свободата на […]