“Спартак” Варна победи с 2:1 “Монтана” в мач от 19-ия кръг на Втора лига. Така варненци оглавиха класирането заедно с “Миньор” Перник.

Владимир Айтов откри резултата за гостите в 29-ата, но Иван Колев изравни в 65-ата минута. Само две минути след това обаче капитанът Янчо Андреев донесе пълния обрат и трите точки за домакините.

Съставът на “Спартак”: 1. Станислав Нисторов – 2. Велислав Боев, 83. Иван Пенев, 19. Никола Борисов, 6. Генади Луго, 17. Цветан Илиев, 10. Янчо Андреев (к), 13. Архан Исуф, 11. Виктор Митев, 27. Иван Колев, 9. Мехмед Мехмед

Кубрат Пулев нокаутира Франк Мир за по-малко от две минути

Кубрат Пулев нокаутира Франк Мир в новосъздадения формат Triad Combat на галавечер в Тексас. Българинът стигна до победата след комбинация от няколко удара, като сложи точка на спора благодарение на последователен ляв и десен, с които разклати съперника си, а още един десен в главата на Мир доведе до край […]