“Спартак” Варна победи “Шумен 2007” с 4-0 в мач от 16-ия кръг на Североизточна Трета лига. В 26-ата минута Николай Иванов бе близо до откриване на резултата, но ударът му нацели страничния стълб на вратата. Само минута по-късно Мартин Янакиев засече центриране от корнер с хубав шут в долния десен ъгъл за 1-0.

В 67-ата мин. Мехмед Сабри стреля към вратата, Иван Иванов изби топката, но Юнуз Юнуз я довкара в мрежата.

Десет минути преди края на срещата Николай Иванов прехвърли красиво вратаря на шуменци за 3-0. Тодор Кулев в 87-ата минута съшо се записа сред голмайсторите, добавяйки отблизо топката във вратата.