17-годишните “моряци” не оставиха шансове на Локо Пд

17-годишните футболисти на Черно море победиха своите връстници от Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от 18-ия кръг на Елитната група. Варненци, водени от Николай Кънчев, започнаха силно срещата и в 10-ата минута удариха две греди една след друга. Късметът изневери на Жечко Йорданов и Николай Златев.

В 30-ата минута все пак Йорданов успя да проице вратаря на гостите, след като бе изведен сам срещу него – 1:0.Малко след това Жечко йорданов и Серги Кешкерян можеха да покачат резултата още преди почивката, но пропуснаха добри положения.

В 55-ата минута, игралия силно в тази среща Николай Златев вкара за 2:0 от фаул, а Стефан Димов и Радослав Петров пропуснаха да направят резултата класически.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев, Делян Илиев, Николай Златев, Жечко Йорданов, Марин Петков, Константин Веселинов, Серги Кешкерян, Симеон Николов, Мартин Илиев, Берк Бейхан, Алекс Костов (Ангел Дочев, Павел Петров, Радослав Петров, Дойчин Дочев, Никола Атанасов, Толга Мюрвет, Стефан Димов.

Във фейсбук групата “Виждам те КАТ – Варна” Александра Акхромова публикува видеоклип от скандал на пътя в ж.к. “Чайка”. Очевидката споделя, че подобни случаи сутрин са ежедневие на това място. Свадата се разиграва до блок 32.