Черно море победи Созопол с 4:1 в контрола

Черно море победи Созопол с 4:1 в контролна среща, играна на терена в Каблешково. Илиан Илиев откри резултата в 6-ата минута, а Исмаил Иса в 35-ата, Денислав Ангелов в 46-ата и Васил Панайотов в 80-ата донесоха успеха на “моряците”. Варненци удариха и греда в 72-рата минута чрез Леандро Андраде. Единственият гол за втородивизионния тим реализира Ариф Ферадов в 43-ата минута.

Съставът на Черно море:

Първо полувреме: Иван Дюлгеров, Емил Янчев, Влатко Дробаров, Виктор Попов, Цветомир Панов, Пабло, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Родриго Вилела, Мартин Милушев, Исмаил Иса

Второ полувреме: Георги Георгиев, Стефан Велев, Росен Стефанов, Стефан Станчев, Мартин Дичев, Павел Георгиев, Файсел Касми, Васил Панайотов, Леандро Андраде, Георги Божилов, Денислав Ангелов.