Футболният национален отбор на България започна със загуба 2020 г. Нашите отстъпиха на Беларус с 0:1 в контролна среща, играна на стадион “Васил Левски” в София. В 15-ата мин. падна единственото попадение, когато Подстрелов бе точен с удар от въздуха. За България Спас Делев нацели напречната греда в 42-ата мин., а минута по-рано Иса бе близо до гола. Голмайсторът на Беларус Подстрелов пропусна отлична възможност в 73-ата минута, когато след светкавична контраатака остана сам срещу Георгиев.

Кметът представи приоритетите на Варна пред командния състав на ВМС

Кметът Иван Портних представи накратко приоритетите в развитието на Варна през 2020 г. пред основния команден състав на Военноморските сили по време на оперативен сбор. Домакин на събитието, което се проведе в Щаба на ВМС, бе контраадмирал Кирил Михайлов, командир на ВМС. Кметът благодари за ползотворното сътрудничество с Военноморските сили […]