Ботев Пд – Черно море 1:1

Снимка: chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море взе точка при гостуването си на Ботев Пловдив в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадиона в “Коматево” завърши 1:1. И двата гола в мача паднаха през втората част, като Филип Филипов откри резултата за домакините в 58-ата минута, а Родриго Енрике изравни 20 по-късно.

Съставът на Черно море: Миодраг Митрович, Стефан Станчев, Димитриос Хантакиас, Цветомир Панов, Мирослав Енчев, Мехди Букаси (89-Емил Янев), Васил Панайотов, Илиан Илиев (71-Денислав Ангелов), Матиас Курьор, Дани Кики (77-Жордао Кардосо), Родриго Енрике.

Откриха 64-то издание на Традиционната ветроходна регата “Трети март”

Снимка: chernomorepfc.bgДнес бе открит сезонът на ветроходството във Варна с 64-то издание на регата “Трети март”. Организатори на събитието са дирекция „Спорт“ към Община Варна,  СК “Черно море-Бриз”-Варна, морски клуб „Приятели на морето“ и Българската федерация по ветроходство. В състезанието участват 20 екипажа от клубове от цялата страна Регатата се […]