Буря прекрати втората контрола на “Спартак” в Алания

Пороен дъжд, буря и градушка прекратиха втората контрола на “Спартак” Варна в Алания, Турция.
Футболистите на “Спартак” Варна изоставаха с 0:1 от ФК “Македония – Гьорче Петров” преди да бъде прекратен мачът през втората част. Единственото попадение в срещата отбеляза Филиповски. До края на мача оставаха 17-минути, но влошилата се метеорологична обстановка не позволи срещата да бъде продължена.
Старши треньорът на варненци, Васил Петров започна срещата със следния състав:
Христиан Славов, Велислав Боев, Мартин Василев, Петър Патев, Архан Исуф, Даниел Начев, Цветан Илиев, Янчо Андреев, Мехмед Сабри, Виктор Митев, Иван Колев.
Следващата контрола на “соколите” е на 26.01. срещу сръбския ФК “Раднички 1923”.

Черно море победи Лудогорец II

Черно море победи Лудогорец II във втората си контрола от Зимната подоготвка. “Моряците” спечелиха спаринга с класическото 3:0, игран на тренировъчната база в Разград, след голове на Павел Георгиев (12), Велислав Василев (74) и Родриго Енрике (81). Черно море започна срещата с натиск и още в първите минути създаде две […]