Черно море отстъпи на Черноморец Балчик в учебна игра

Отборът на Черно море отстъпи с 1:2 на Черноморец Балчик в учебна игра. Проверката се игра на стадион “Младост” във Варна, а в нея наставникът Илиан Илиев използва доста юноши от школата на тима, състезаващи се в елитната група до 19 години, както и играчи, които са записали по-малко игрови минути в efbet Лига. Останалите футболисти имаха нормално занимание на стадион “Тича” тази сутрин.

“Моряците” поведоха в резултата в 15-ата минута. Дани Кики проби отдясно и пусна успореден на голлинията пас към Жордао Кардосо, който на задна греда реализира за 1:0.

Малко след подновяването на играта Балчик изравни. Дани Георгиев центрира отдясноо, а Иван Михайлов с глава вкара за 1:1.

В последната минута след грешка на вратаря Павел Евтимов гостите успяха отбележат отново чрез Тодор Таушанов.

Двама пациенти на „Пирогов“ са с положителни резултати за COVID-19

Пробите на двама пациенти на УМБАЛСМ „Пирогов“ са с положителни резултати за COVID-19. Касае се за мъж и жена, съпрузи. Мъжът, който е на 74 години, е постъпил в лечебното заведение с обострена дихателна недостатъчност, като за него има данни за предишно белодробно страдание. Жената, която е на 66 години, […]