Черно море прегази Локо Сф в снега

MadeInVarna
Снимка: ПФК Черно море

Черно море победи Локомотив София с 3:0 на Националния стадион „Васил Левски“. „Моряците“ откриха рано резултата в тежките условия в столицата чрез Матиас Курьор, а в 16-ата минута Илия Димитров пропусна да възстанови равенството от дузпа. В 29-ата минута Евгений Сердюк удвои преднината на гостите, а през втората част направи резултата класически с второто си попадение в мача, възползвайки се от грешка на вратаря на домакините Александър Любенов.

С успеха възпитаниците на Илиан Илиев се завърнаха на четвъртата позиция в класирането, измествайки Левски, докато „столичните железничари“ са 13-и с 19 точки.