Отборът на „Успех 2“ Варна е победител в състезанието по спортен риболов за незрящи

Отборът на „Успех 2“ Варна  е победител в състезанието по спортен риболов за незрящи

На първо място , с най-голям улов – 2.560 кг.се класира Господин Стоянов от отбора на Успех 2. Втори е Стоян Захариев от Успех 2 с 2.090 кг., а трети остана Братой Братоев с 1.400 кг. –„Светлина“Шумен.
Отборно купата спечели отборът на „Успех 2“ Варна, втори са „Светлина „Шумен, а трети – „Успех 1“ .

Млад мъж от Варна ще бъде съден за разпространение на марихуана по обвинителен акт на Окръжната прокуратура в града

19-годишният Д.З. бе предаден на съд от Окръжна прокуратура – Варна за това, че без надлежно разрешително, държал с цел разпространение високорисково наркотично вещество – престъпление по чл.354а, ал.1, пр.4 от НК. В началото на юли 2020 г. обвиняемият се занимавал с разпространение на наркотични вещества – марихуана, която продавал […]