“Спартак” гостува в Бургас в първия кръг от Втора лига

MadeInVarna
“Спартак” гостува в Бургас в първия кръг от Втора лига
Снимка: Made in Varna

Днес се изтегли жребият за първия кръг на новия шампионат на Втора лига. “Спартак” Варна стартира във втория ешелон с визита в Бургас на “Нефтохимик”. Ето и пълен списък на първенството по кръгове:

I кръг

24 юли 2021 г., събота:
Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница) –
Янтра 2019 (Габрово) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Миньор (Перник) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Левски 2020 (Лом) –
Созопол (Созопол) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Ботев II (Пловдив) – Литекс (Ловеч) –
Спортист 2009 (Своге) – Марица 1921 (Пловдив) –
Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (София) –

II кръг

Марек 1915 (Дупница) – Септември (София) –
Спартак 1918 (Варна) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Марица 1921 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана) –
Литекс (Ловеч) – Спортист 2009 (Своге) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Ботев II (Пловдив) –
Левски 2020 (Лом) – Созопол (Созопол) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник) –
Септември (Симитли) – Янтра 2019 (Габрово) –

III кръг

Янтра 2019 (Габрово) – Марек 1915 (Дупница) –
Миньор (Перник) – Септември (Симитли) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Созопол (Созопол) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Ботев II (Пловдив) – Левски 2020 (Лом) –
Спортист 2009 (Своге) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Монтана 1921 (Монтана) – Литекс (Ловеч) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Марица 1921 (Пловдив) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Септември (София) – Спартак 1918 (Варна)

IV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Спартак 1918 (Варна)
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Септември (София) –
Марица 1921 (Пловдив) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Монтана 1921 (Монтана) –
Левски 2020 (Лом) – Спортист 2009 (Своге) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев II (Пловдив) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Созопол (Созопол) –
Септември (Симитли) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Янтра 2019 (Габрово) – Миньор (Перник) –

V кръг

Миньор (Перник) – Марек 1915 (Дупница) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Янтра 2019 (Габрово) –
Созопол (Созопол) – Септември (Симитли) –
Ботев II (Пловдив) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Спортист 2009 (Своге) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Монтана 1921 (Монтана) – Левски 2020 (Лом) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч) –
Септември (София) – Марица 1921 (Пловдив) –
Спартак 1918 (Варна) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

VI кръг

Марек 1915 (Дупница) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Марица 1921 (Пловдив) – Спартак 1918 (Варна)
Литекс (Ловеч) – Септември (София) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Левски 2020 (Лом) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спортист 2009 (Своге) –
Септември (Симитли) – Ботев II (Пловдив) –
Янтра 2019 (Габрово) – Созопол (Созопол) –
Миньор (Перник) – Етър ВТ (Велико Търново) –

VII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) – Марек 1915 (Дупница) –
Созопол (Созопол) – Миньор (Перник) –
Ботев II (Пловдив) – Янтра 2019 (Габрово) –
Спортист 2009 (Своге) – Септември (Симитли) –
Монтана 1921 (Монтана) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Левски 2020 (Лом) –
Септември (София) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Марица 1921 (Пловдив) –

VIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Марица 1921 (Пловдив) –
Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Спартак 1918 (Варна)
Левски 2020 (Лом) – Септември (София) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Септември (Симитли) – Монтана 1921 (Монтана) –
Янтра 2019 (Габрово) – Спортист 2009 (Своге) –
Миньор (Перник) – Ботев II (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Созопол (Созопол) –

IX кръг

Созопол (Созопол) – Марек 1915 (Дупница) –
Ботев II (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник) –
Монтана 1921 (Монтана) – Янтра 2019 (Габрово) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (Симитли) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Спартак 1918 (Варна) – Левски 2020 (Лом) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Марица 1921 (Пловдив) – Литекс (Ловеч) –

X кръг

Марек 1915 (Дупница) – Литекс (Ловеч) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Марица 1921 (Пловдив) –
Левски 2020 (Лом) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак 1918 (Варна)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (София) –
Септември (Симитли) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Янтра 2019 (Габрово) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Миньор (Перник) – Монтана 1921 (Монтана) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Спортист 2009 (Своге) –
Созопол (Созопол) – Ботев II (Пловдив) –

XI кръг

Ботев II (Пловдив) – Марек 1915 (Дупница) –
Спортист 2009 (Своге) – Созопол (Созопол) –
Монтана 1921 (Монтана) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Миньор (Перник) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Янтра 2019 (Габрово) –
Септември (София) – Септември (Симитли) –
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Марица 1921 (Пловдив) – Левски 2020 (Лом) –
Литекс (Ловеч) – Добруджа 1919 (Добрич) –

XII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Левски 2020 (Лом) – Литекс (Ловеч) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Марица 1921 (Пловдив) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Септември (Симитли) – Спартак 1918 (Варна)
Янтра 2019 (Габрово) – Септември (София) –
Миньор (Перник) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Созопол (Созопол) – Монтана 1921 (Монтана) –
Ботев II (Пловдив) – Спортист 2009 (Своге) –

XIII кръг

Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница) –
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев II (Пловдив) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Созопол (Созопол) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Септември (София) – Миньор (Перник) –
Спартак 1918 (Варна) – Янтра 2019 (Габрово) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Септември (Симитли) –
Марица 1921 (Пловдив) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Левски 2020 (Лом) –

XIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Левски 2020 (Лом) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч) –
Септември (Симитли) – Марица 1921 (Пловдив) –
Янтра 2019 (Габрово) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Миньор (Перник) – Спартак 1918 (Варна)
Етър ВТ (Велико Търново) – Септември (София) –
Созопол (Созопол) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Ботев II (Пловдив) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Спортист 2009 (Своге) – Монтана 1921 (Монтана) –

XV кръг

Монтана 1921 (Монтана) – Марек 1915 (Дупница) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спортист 2009 (Своге) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев II (Пловдив) –
Септември (София) – Созопол (Созопол) –
Спартак 1918 (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Миньор (Перник) –
Марица 1921 (Пловдив) – Янтра 2019 (Габрово) –
Литекс (Ловеч) – Септември (Симитли) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Левски 2020 (Лом) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

XVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Левски 2020 (Лом) –
Септември (Симитли) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Янтра 2019 (Габрово) – Литекс (Ловеч) –
Миньор (Перник) – Марица 1921 (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Созопол (Созопол) – Спартак 1918 (Варна)
Ботев II (Пловдив) – Септември (София) –
Спортист 2009 (Своге) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –

XVII кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) – Марек 1915 (Дупница) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Монтана 1921 (Монтана) –
Септември (София) – Спортист 2009 (Своге) –
Спартак 1918 (Варна) – Ботев II (Пловдив) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Созопол (Созопол) –
Марица 1921 (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Литекс (Ловеч) – Миньор (Перник) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Янтра 2019 (Габрово) –
Левски 2020 (Лом) – Септември (Симитли) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик) –

XVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Септември (Симитли) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Янтра 2019 (Габрово) – Левски 2020 (Лом) –
Миньор (Перник) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Литекс (Ловеч) –
Созопол (Созопол) – Марица 1921 (Пловдив) –
Ботев II (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Спортист 2009 (Своге) – Спартак 1918 (Варна)
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

XIX кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) – Марек 1915 (Дупница) –
Септември (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Спортист 2009 (Своге) –
Марица 1921 (Пловдив) – Ботев II (Пловдив) –
Литекс (Ловеч) – Созопол (Созопол) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Левски 2020 (Лом) – Миньор (Перник) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Янтра 2019 (Габрово) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (Симитли) –

XX кръг

Марек 1915 (Дупница) – Септември (Симитли) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Янтра 2019 (Габрово) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Миньор (Перник) –
Левски 2020 (Лом) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Созопол (Созопол) –
Литекс (Ловеч) – Ботев II (Пловдив) –
Марица 1921 (Пловдив) – Спортист 2009 (Своге) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Монтана 1921 (Монтана) –
Спартак 1918 (Варна) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

XXI кръг

Септември (София) – Марек 1915 (Дупница) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Монтана 1921 (Монтана) – Марица 1921 (Пловдив) –
Спортист 2009 (Своге) – Литекс (Ловеч) –
Ботев II (Пловдив) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Созопол (Созопол) – Левски 2020 (Лом) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Миньор (Перник) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Янтра 2019 (Габрово) – Септември (Симитли) –

XXII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Янтра 2019 (Габрово) –
Септември (Симитли) – Миньор (Перник) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Созопол (Созопол) –
Левски 2020 (Лом) – Ботев II (Пловдив) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Спортист 2009 (Своге) –
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана) –
Марица 1921 (Пловдив) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Спартак 1918 (Варна) – Септември (София) –

XXIII кръг

Спартак 1918 (Варна) – Марек 1915 (Дупница) –
Септември (София) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Марица 1921 (Пловдив) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Литекс (Ловеч) –
Монтана 1921 (Монтана) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Спортист 2009 (Своге) – Левски 2020 (Лом) –
Ботев II (Пловдив) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Созопол (Созопол) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Септември (Симитли) –
Миньор (Перник) – Янтра 2019 (Габрово) –

XXIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник) –
Янтра 2019 (Габрово) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Септември (Симитли) – Созопол (Созопол) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев II (Пловдив) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спортист 2009 (Своге) –
Левски 2020 (Лом) – Монтана 1921 (Монтана) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Литекс (Ловеч) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Марица 1921 (Пловдив) – Септември (София) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Спартак 1918 (Варна)

XXV кръг

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Марек 1915 (Дупница) –
Спартак 1918 (Варна) – Марица 1921 (Пловдив) –
Септември (София) – Литекс (Ловеч) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Левски 2020 (Лом) –
Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Ботев II (Пловдив) – Септември (Симитли) –
Созопол (Созопол) – Янтра 2019 (Габрово) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Миньор (Перник) –

XXVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Миньор (Перник) – Созопол (Созопол) –
Янтра 2019 (Габрово) – Ботев II (Пловдив) –
Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Монтана 1921 (Монтана) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Левски 2020 (Лом) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Септември (София) –
Литекс (Ловеч) – Спартак 1918 (Варна)
Марица 1921 (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

XXVII кръг

Марица 1921 (Пловдив) – Марек 1915 (Дупница) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Литекс (Ловеч) –
Спартак 1918 (Варна) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Септември (София) – Левски 2020 (Лом) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (Симитли) –
Спортист 2009 (Своге) – Янтра 2019 (Габрово) –
Ботев II (Пловдив) – Миньор (Перник) –
Созопол (Созопол) – Етър ВТ (Велико Търново) –

XXVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Созопол (Созопол) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев II (Пловдив) –
Миньор (Перник) – Спортист 2009 (Своге) –
Янтра 2019 (Габрово) – Монтана 1921 (Монтана) –
Септември (Симитли) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (София) –
Левски 2020 (Лом) – Спартак 1918 (Варна)
Добруджа 1919 (Добрич) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Литекс (Ловеч) – Марица 1921 (Пловдив) –

XXIX кръг

Литекс (Ловеч) – Марек 1915 (Дупница) –
Марица 1921 (Пловдив) – Добруджа 1919 (Добрич) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Левски 2020 (Лом) –
Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Септември (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (Симитли) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Янтра 2019 (Габрово) –
Монтана 1921 (Монтана) – Миньор (Перник) –
Спортист 2009 (Своге) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Ботев II (Пловдив) – Созопол (Созопол) –

XXX кръг

Марек 1915 (Дупница) – Ботев II (Пловдив) –
Созопол (Созопол) – Спортист 2009 (Своге) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Монтана 1921 (Монтана) –
Миньор (Перник) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Янтра 2019 (Габрово) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Септември (Симитли) – Септември (София) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак 1918 (Варна)
Лудогорец 1945 II (Разград) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Левски 2020 (Лом) – Марица 1921 (Пловдив) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Литекс (Ловеч) –

XXXI кръг

Добруджа 1919 (Добрич) – Марек 1915 (Дупница) –
Литекс (Ловеч) – Левски 2020 (Лом) –
Марица 1921 (Пловдив) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Спартак 1918 (Варна) – Септември (Симитли) –
Септември (София) – Янтра 2019 (Габрово) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Миньор (Перник) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Монтана 1921 (Монтана) – Созопол (Созопол) –
Спортист 2009 (Своге) – Ботев II (Пловдив) –

XXXII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Спортист 2009 (Своге) –
Ботев II (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана) –
Созопол (Созопол) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Миньор (Перник) – Септември (София) –
Янтра 2019 (Габрово) – Спартак 1918 (Варна)
Септември (Симитли) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Марица 1921 (Пловдив) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч) –
Левски 2020 (Лом) – Добруджа 1919 (Добрич) –

XXXIII кръг

Левски 2020 (Лом) – Марек 1915 (Дупница) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Литекс (Ловеч) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Марица 1921 (Пловдив) – Септември (Симитли) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Янтра 2019 (Габрово) –
Спартак 1918 (Варна) – Миньор (Перник) –
Септември (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Созопол (Созопол) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Ботев II (Пловдив) –
Монтана 1921 (Монтана) – Спортист 2009 (Своге) –

XXXIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Монтана 1921 (Монтана) –
Спортист 2009 (Своге) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Ботев II (Пловдив) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Созопол (Созопол) – Септември (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Спартак 1918 (Варна)
Миньор (Перник) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Янтра 2019 (Габрово) – Марица 1921 (Пловдив) –
Септември (Симитли) – Литекс (Ловеч) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Левски 2020 (Лом) –

XXXV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Марек 1915 (Дупница) –
Левски 2020 (Лом) – Хебър 1918 (Пазарджик) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Септември (Симитли) –
Литекс (Ловеч) – Янтра 2019 (Габрово) –
Марица 1921 (Пловдив) – Миньор (Перник) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Спартак 1918 (Варна) – Созопол (Созопол) –
Септември (София) – Ботев II (Пловдив) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спортист 2009 (Своге) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Монтана 1921 (Монтана) –

XXXVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Спортист 2009 (Своге) – Септември (София) –
Ботев II (Пловдив) – Спартак 1918 (Варна)
Созопол (Созопол) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Марица 1921 (Пловдив) –
Миньор (Перник) – Литекс (Ловеч) –
Янтра 2019 (Габрово) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Септември (Симитли) – Левски 2020 (Лом) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

XXXVII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) – Марек 1915 (Дупница) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (Симитли) –
Левски 2020 (Лом) – Янтра 2019 (Габрово) –
Добруджа 1919 (Добрич) – Миньор (Перник) –
Литекс (Ловеч) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Марица 1921 (Пловдив) – Созопол (Созопол) –
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Ботев II (Пловдив) –
Спартак 1918 (Варна) – Спортист 2009 (Своге) –
Септември (София) – Монтана 1921 (Монтана) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –

XXXVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Струмска слава 1927 (Радомир) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (София) –
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак 1918 (Варна)
Спортист 2009 (Своге) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Ботев II (Пловдив) – Марица 1921 (Пловдив) –
Созопол (Созопол) – Литекс (Ловеч) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Миньор (Перник) – Левски 2020 (Лом) –
Янтра 2019 (Габрово) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик) –

Следваща Новина

Готови са предварителните проучвания за изграждане на градска железница във Варна

Снимка: Made in VarnaПредпроектните проучвания за изграждане на градска железница (леко метро) във Варна бяха представени пред журналисти днес по инициатива на кмета Иван Портних. Проучването е извършено от фирма „СПАТО“ ООД. Анализите разглеждат различни варианти на изграждане на железницата, успоредно с разширението и продължението на бул. „Цар Освободител“ до […]