Снимка: ПФК Черно море

Черно море победи Хебър с 2:0 в контролна среща край Банско. Срещата се игра в три части по 30 минути.

В 26-ата минута Черно море поведе в резултата. Мимито проби отдясно и центрира остро по земя в наказателното поле към Матиас Курьор, бранител на Хебър в опита си да изчисти топката я заби в собствената си врата.

В 57-ата минута Лъчезар Йорданов изведе с прецизен пас Алекс Фернандес, който сам срещу вратаря реализира за 2:0.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Росен Стефанов, Петър Босанчич, Цветомир Панов, Мартин Дичев, Матеуш Клементе, Мимито, Васил Панайотов, Алекс Фернандес, Мазир Сула, Матиас Курьор.

Нинбо кани варненци на онлайн концерт

Снимка: ПФК Черно мореПокана за онлайн концерт с произведения, изпълнени на селадонови инструменти, отправя към жителите и гостите на морската столица побратименият с Варна китайски град Нинбо. Селадонът е зеленикава глазирана керамика, която традиционно се е изработвала в районите по долното течение на река Яндзъ, или днешната китайска провинция Джъдзян. […]