Спартак и Спортист Своге не се победиха, Септември с равен у дома

MadeInVarna
Снимка: фейсбук
“Спартак” Варна и “Спортист” Своге завършиха наравно 1:1 в мач от 37-ия кръг на Втора лига. Генади Луго изведе домакините напред в 48-та минута, а Иво Харизанов изравни в продължението на мача, след добавка при отсъдена дузпа в полза на гостите, която бе избита от Иван Дичевски.
Стражът Станислав Нисторов, получи травма в коляното и бе сменен принудително през втората част от Иван Дичевски.
В следващия кръг Спартак гостува на Монтана, а във временното класиране заема втора позиция с 60т., само на точка от водача Септември (Сф), който е и с мач повече от варненския тим.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Снимка: фейсбукЧерно море загуби гостуването си на Лудогорец в среща от 30-ия кръг на efbet Лига. Резултатът се дължи изцяло на системата ВАР и тълкуванията на главния рефер на двубоя. Лудогорец откриха от дузпа в 53-ата минута, а гол на Евгений Сердюк само минута по-късно, не бе зачетено отново заради […]