Спартак с минимална загуба от водача във Втора лига ЦСКА 1948

Снимка: ЦСКА 1948

Отборът на “Спартак” Вн загуби с минималното 0-1 от ЦСКА 1948 в мач от 20-ия кръг на Втора лига. Дани Младенов отбеляза единственото попадение в Балчик. Кюстендилецът засече с крак топката от малкия пеналт след центриране на Дени Александров. В 32-ата мин. Дани Младенов отново вкарва топката в мрежата, но голът бе отменен заради засада. В 89-ата мин. Андон Гущеров пропусна да покачи резултата от дузпа.

Срещата се игра пред празни трибуни, заради наказание на “соколите”.

Снимка: ЦСКА 1948“Черно море” и “Левски” изавъриха 2-2 в двубоя от 22-ия кръг на efbet Лига. Матиас Курьор изведе “моряците” в 14-ата минута с глава. В 18-ата Стайн Спиерингс изравни, прехвърляйки вратаря за 1-1.  В 38-ата минута Исмаил Иса от “Черно море” беше изгонен от терена. През втората част Иван […]