“Спартак” победи в Пловдив и се качи на върха във Втора лига

MadeInVarna

“Спартак” Варна победи “Марица” Пловдив като гост с 5:3 в двубой от 6-ти кръг от шампионата във Втора лига. Домакините откриха резултата в 35-ата мин. с гол на Мариян Тонев. През втората част Георги Бабалиев реализира хеттрик (53), (63), (65), а Георги Божилов добави още едно попадение в 84-ата мин. Три минути преди края Марчев върна едно попадение за домакините, но в 90-ата мин. Даниел Начев отново вкара за “Спартак”. В добавеното от съдията време Тонев отбеляза от дузпа за 3-5.

След победата варненци се изкачиха на върха във Втора лига с 13 точки, колкото имат “Хебър” и “Марица”.