“Спартак” Варна с нова победа

Отборът на “Спартак” Вн постигна нова победа във Втора лига. Този път “соколите” победиха отбора на ЦСКА 1948 II с 2-0.

Първото сериозно голово положение в двубоя бе за гостите от София. Хубав, насочващ удар от корнер едва не попадна във вратата на Славов, който обаче се намеси отлично и изби.

В 29-ата мин. Янчо Андреев изведе домакините напред, засичайки центриране от дясно. В 59-ата мин. Георги Бабалиев пусна топката към Мехмед Сабри, който не сбърка за 2-0.

В последните минути на срещата „соколите” играха предимно в отбрана. Вратарят Славов показа класа, спасявайки чисти голови положения.

След 5-ия кръг “Спартак” излезе на четвърто място във временното класиране.

Съставът на Спартак: Християн Славов, Велислав Боев, Генади Луго, Архан Исуф, Никола Борисов, Цветан Илиев, Георги Георгиев (79 Александър Стефанов), Янчо Андреев (67 Владислав Мирчев), Мехмед Сабри, Георги Бабалиев (79 Георги Божилов), Даниел Начев (59 Николай Иванов)

Спартак (Варна) II стартира със загуба участието си в първенството на Североизточна Трета лига през сезон 2021/2022. Варненци отстъпиха с 4-0 на Лудогорец III. Момчетата на Захари Сираков откриха в 25-та минута. Георги Маджаров намери добре Йоан Йорданов и той отбеляза. В последната минута на редовното време на първата част […]