Спартак Вн и Марек не се победиха в Дупница

ФК “Марек” Дупница и ФК „Спартак” Варна завършиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на Втора футболна лига. Мачът се игра на стадион “Бончук” в Дупница. Точен за 1:0 бе Георги Бабаилиев от „Спартак” в 51-а минута. Варненци запазиха головия си актив до началото на второто полувреме. В 68-та минута резултатът бе изравнен след отсъдена дузпа за „Марек”, успешно реализирана от капитана на дупничани Александър Близнаков.

Стартовият състав на „Спартак” Варна:
12. Християн Славов (вратар), 13. Архан Исуф, 6. Генади Луго, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 20. Николай Иванов (8. Георги Георгиев), 17. Цветан Илиев, 10. Янчо Андреев (к) (3. Ибрям Ибрям), 7. Георги Бабалиев (24. Божилов ), 23. Владислав Мирчев (15. Мартин Янакиев), 9. Мехмед Сабри (45. Даниел Начев)
Старши треньор Васил Петров.

Обявяват 520 места за прием в детските ясли

520 места са обявени за целодневен прием в детските ясли за класиране на 20-ти август,  съобщиха от дирекция „Здравеопазване“ към Община Варна. В тази връзка електронната система за прием ще бъде затворена за редакции и регистрации на нови заявления от 18.08.2021 до 20.08.2021 включително. На 21.08.2021 г. системата отново ще […]