“Спартак” Вн загуби от “Черноморец” Балчик с 0-2 в контрола

“Спартак” Варна загуби с 0-2 от “Черноморец” Балчик в приятелска среща, играна в Балчик.
Двубоят започна с минута мълчание в памет на Георги Капанов. През първата част Владо Мирчев изтърва дузпа за отбора на “Черноморец”, а на два пъти и гредите помагаха на “соколите”.
През втората част Владо Мирчев този път реализира от дузпа, а “Черноморец” удвои след изпълнение на корнер и удар отблизо.

Следващата контрола на „Спартак“ е в събота. Тогава „соколите“ ще гостуват на „Несебър“.

Откриха изложбата "Варненски художници от фонда на Галерията"

Кметът Иван Портних бе специален гост на голямата ретроспективна изложба “Варненски художници от фонда на Галерията”, посветена на 70-та годишнина на Градската художествена галерия “Борис Георгиев”. Събитието бе открита снощи от изкуствоведа Пламена Рачева, директор на галерията, и събра много художници и ценители на изобразителното изкуство. Специални свидетелства за дарения […]