“Спартак” победи “Черноломец” Попово в последната си контрола

“Спартак” Варна победи “Черноломец” в контролна среща, играна в Попово. Двете попадения за “соколите” отбеляза Мирослав Георгиев в 21-ата и 40-ата мин. Това бе последната проверка за варненци, които другата неделя излизат срещу “Шумен”.
В подготовката си за есенния дял на Трета лига “Спартак” записа 3 победи и 3 загуби. Спартаклии победиха юношите на клуба, “Черноломец” Попово и “Несебър”, а записаха загуби от “Струмска слава”, “Черноморец” Бургас и “Карнобат”.

Отборът на Черно море отстъпи с 0:1 гостуването си на ЦСКА в мач от 18-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Българска армия”. Единствения гол в мача реализира Жорди Кайседо в 69-ата минута. В 4-ата минута Родриго Енрике се озова на стрелкова позиция и отправи мощен удар, но топката […]