Снимка: ПФК Черно море

Отборът на Черно море отстъпи с 0:1 гостуването си на ЦСКА в мач от 18-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Българска армия”. Единствения гол в мача реализира Жорди Кайседо в 69-ата минута.

В 4-ата минута Родриго Енрике се озова на стрелкова позиция и отправи мощен удар, но топката премина много близо до гредата. В 25-ата минута Пабло Гарсия стреля от неудобна позиция, но стражът на домакините успя да спаси. В 35-ата минута Илиан Илиев центрира отляво към Зе Гомеш, но бранител на ЦСКА успя да се намеси решително и да пресече подаването.

В 37-ата минута Родриго Енрике проби на скорост отдясно и пусна пас към точката на дузпата, топката стигна до Васил Панайотов, който стреля над вратата. В 42-ара минута Брадли Мазику намери Пеняранда, който продължи към Тиаго Родригес, който обаче стреля встрани. В 61-вата минута Пеняранда обстреля диагонално вратата на Черно море, но Иван Дюлгеров изби.

В 69-ата минута ЦСКА откри резултата. Тиаго Родригес центрира отдясно, а Кайседо с глава реализира за 1:0. До края на срещата Черно море опита да стигне до изравнително попадение, но така и не успя да завърши своите атаки по най-добрия начин.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов (53 – Дичев), Даниел Димов, Влатко Дробаров, Цветомир Панов, Васил Панайотов (83 – Вилела), Стефан Велев, Илиан Илиев, Пабло Гарсия, Родриго Енрике, Зе Гомеш

Вицепремиерът Марияна Николова: Призовавам работещите в туристическия сектор да се ваксинират в четвърта фаза, която вече е в ход

Снимка: ПФК Черно мореПризовавам работещите в туристическия сектор да се ваксинират в четвърта фаза, която вече е в ход. Те могат да бъдат имунизирани на всички пунктове в страната, специално създадени за масовата ваксинация. Призовавам и  браншовите организации, които настояваха за приоритетно ваксиниране за заетите в сектор туризъм, както и […]