“Спартак” Вн загуби от “Септември” с 4-2

MadeInVarna
ФК „Спартак Варна” загуби от „Септември” Сф с 4-2. Мачът се игра на стадион „Драгалевци” в столицата.

В 37-а мин. Айкут Рамадан изведе домакините напред. През втората част в рамките само на 5 минути резултатът набъбна на 4:0 с голове на Кристиян Пешов (59), Атанас Кабов (61) и Марио Илиевски (64).

Последва отпускане в тима на Септември и гостите намалиха чрез опитния Владислав Мирчев (80-дузпа) и 17-годишния юноша Даниел Начев (85).

Велислав Боев от „Спартак” получи червен картон в 90-а минута, заради неспортсменско поведение на терена.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Започва регата „Порт Варна 2021“

Регата „Порт Варна 2021“ ще се проведе на 7-ми и 8-ми август в акваторията на Варненския залив. Организатор на събитието е яхт клуб „Кап. Георги Георгиев – Порт Варна” със съдействието на Община Варна. Състезатели ще мерят сили в класове IRC, ORC и Conrad25R , а гонките ще могат да […]