Трети медал за България! Тайбе Юсеин извоюва бронз

България спечели трети медал на олимпийските игри в Токио.

Голямата ни звезда в женската борба Тайбе Юсеин спечели бронзов медал в категория до 62 кг, след като победи с туш за секунди рускинята Любов Овчарова в решителната битка за отличието.

Бронзът на Юсеин е трети за страната ни от началото на най-големия спортен форум. Антоанета Костадинова завоюва сребърен медал в дисциплината 10 метра пистолет. Стойка Кръстева пък се класира на финал в категория до 51 кг на боксовия турнир, като по този начин си гарантира минимум сребро.

"Спартак" Вн загуби от "Септември" с 4-2

ФК „Спартак Варна” загуби от „Септември” Сф с 4-2. Мачът се игра на стадион „Драгалевци” в столицата. В 37-а мин. Айкут Рамадан изведе домакините напред. През втората част в рамките само на 5 минути резултатът набъбна на 4:0 с голове на Кристиян Пешов (59), Атанас Кабов (61) и Марио Илиевски […]