“Спартак” Варна разгроми “Интер” Добрич с 8-0 в мач от 17-и кръг на Североизточна Трета лига. Още във втората минута Стефан Иванов изведе “соколите” напред, а до края на полувремето Анте Бачков (24-а мин.) и Мехмед Сабри (45-а мин.) предрешиха мача.

През втората част Янчо Андреев след добавка се разписа в 55 мин. Три минути по-късно Янаки Смирнов затрудни максимално вратаря, който успя с мъкна да избие, но Мартин Паскалев от упор го разстреля за 5-и път.

В 60-ата мин. Янаки Смирнов също записа своето име сред голмайсторите.

“Спартак” не спря да атакува и в 64-ата мин Юнуз Юнуз с хубав плътен удар направи 7-0. Стефан Иванов заби последния гол с фалцов шут в 83-ата мин.

В неделя “Спартак” Варна приема “Генерал” Тошево от 15 ч.

Под надслов „В името на България“ мотошествие премина по централните булеварди на Варна. Мотористите се събират от 13 ч. пред Катедралния храм “Успение Богородично”. Минути по-късно представители на мотоклубовете в града направиха традиционната си обиколка на морската столица.