Снимка: ПФК Лудогорец

Отборът на Лудогорец записа втори пореден успех в контролите по време на зимната подготовка. “Орлите” разгромиха Спартак (Варна) с 4:0 в първата си проверка, след като тимът се прибра от Турция.

Над всички за “орлите” днес бе едно от новите попълнения Спас Делев. Той отбеляза първите две попадения в двубоя, съответно в четвъртата и 23-ата минута.
Каули Оливейра (34) също се разписа през първото полувреме, а Кирил Десподов (67) оформи крайния резултат след почивката.

ЛУДОГОРЕЦ 4:0 СПАРТАК (ВАРНА)

1:0 Спас Делев (4)
2:0 Спас Делев (23)
3:0 Каули Оливейра (34)
4:0 Кирил Десподов (67)

Стартови състави:

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Падт, 24. Вердон, 30. Пластун, 21. Карничник, 51. Будинов, 7. Сантана, 64. Янков, 95. Оливейра, 9. Марин, 73. Джонатан, 90. Делев

СПАРТАК (ВАРНА): 12. Славов, 2. Боев, 13. Исуф, 23. Минчев, 4. Патев, 17. Илиев, 10. Андреев, 14. Любомиров, 9. Мехмед, 11. Митев, 27. Колев

Стартира кампания „Безопасен интернет“

Снимка: ПФК ЛудогорецКампанията по повод Международния ден за безопасен интернет организира дирекция „Превенции“ към Община Варна. Инициативата започва днес 8-ми февруари и ще продължи до края на месеца. Ще бъде достъпна интерактивна игра на страницата на Facebook и Instagram на дирекцията. Желаещите да участват трябва да отговарят на въпроси, свързани с […]