ФК “Спартак” Варна постигна минимална победа над ФК “Хебър“ Пазарджик с 1:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение падна в 41-ата мин., когато Радослав Терзиев си отбеляза автогол. В продължението на първата част Мехмед Сабри бе близо до второ попадение, но удара му премина покрай гредата. В 67-а мин. топката попадна в Янчо Андреев, който с прехвърлящ удар прати топката в аут.
Съставът на “Спартак”: Станислав Нисторов (вратар), Архан Исуф, Генади Луго, Никола Борисов, Велислав Боев, Янчо Андреев (к), Цветан Илиев, Даниел Начев, Мехмед Сабри, Иван Колев, Виктор Митев
Резерви: Християн Славов (вратар), Ибрям Ибрям, Иван Пенев, Александър Стефанов, Георги Георгиев, Георги Бабалиев, Николай Иванов.

"Черно море" и "Пирин" не се победиха

Черно море завърши 2:2 Пирин в мач от деветия кръг на елитното ни първенство в Благоевград. Варненци играха с 10 души от 43-тата минута, когато Родриго Енрике бе изгонен пресилено с червен картон за фаул в центъра. Дебют за Черно море записа Евгений Сердюк, който в 81-вата минута смени Зе […]