Юноша на “Спартак” Вн дебютира за националния отбор u17 на Евро 2022

България U17 загуби с 0:4 от звездния тим на Франция U17 във втория си двубой от финалите на Евро 2022.
Матис Тел заби две попадения през първата част, а в последните минути Аймен Айки и Уарен Емери също се разписаха. В 84-ата мин. Роберто Райчев бе изгонен за втори жълт картон.
В 63-ата мин. на терена се появи юношата на “Спартак” Варна Александър Александров, който показа добра игра по лявото крило.
В последния си мач от груповата фаза на 22 май “лъвчетата” ще се опитат да спечелят първа българска победа на еврофинали в тази възрастова категория срещу Полша.

Рожден ден празнува Красимир Зафиров

Красимир Зафиров е роден е на 20.05.1950 г. Той е най-добрият вратар в историята на клуба и на Варна. Играе в „ЖСК-Спартак“ и „Спартак“ в периода 1972 – 1984 и 1985 – 1988 г. Преди това започва в юношеския тим, после – във „Ватев“ – Белослав през 1969 г., а […]