126 участници се включиха в лекоатлетическия пробег “Варна”

Завърши 20-то юбилейно издание на лекоатлетически побег „Варна“. 126 състезатели от цялата страна мериха сили в различнните възрастови групи. Състезанието се организира от СК „Черно море Атлетик“ ІВарна и Община Варна, съобщава Радио “Варна”. Ето имената на победителите в отделните възрастови групи:

мъже: Иван Попов /Ст.Загора/

Сред награждаващите беше и олимпийският шампион по бокс Ивайло Маринов и Георги Арнаудов от дирекция „Спорт“.

Български победи в Европейската купа по ветроходство във Варна

Ясни са победителите в Европейската купа по ветроходство в Клас Лазер, чиито домакин беше Варна от 2-ри до 4-ти октомври, съобщиха от федерацията по ветроходство. 40 лодки от България, Украйна и Австрия се състезаваха за трофея на Европейската Лазер Асоциация. Надпреварата беше за три класа Лазер – Стандарт (олимписйки за мъжете), Радиал […]