Черно море II обърна Спартак II на “Коритото” (Снимки)

Снимки: Made in Varna

Черно море стигна до обрат в градското дерби със Спартак Варна в мач от поредния кръг на дублиращите отбори. Срещата се игра на Коритото и завърши при резултат 2:1 за „моряците“.

Три гола и изпусната дузпа белязaха малкото дерби на Варна. В 29-ата мин.  „соколите” излязоха напред в резултата, след попадение на Стефан Стоянов, който се възползва от грешка на вратаря на гостите. В края на полувремето заради контузия бе заменен Берк Бейхан. В 71-ата мин. футболистът на “Черно море” Росен Стефанов изпусна дузпа. В заключителните минути на срещата “моряците” успяха да обърнат с голове на Радослав Петров (88′) и Кристо Яначков (’92).

Рекордьорка от ПСК “Черно море” с виза за световното по плуване в Япония

Снимки: Made in VarnaВдъхновяващ успех постигна състезателката на шампиона на България ПСК “Черно море” Тея Николова. На държавното отборно първенство в София варненката, която тренира под ръководството на Никола Петров, постави рекорд при жените в дисциплината 50 м бруст. Тея спря хронометрите на 31,53 сек. Днес очарователната Тея празнува рожден […]