Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море победи с 3:2 като гост ЦСКА 1948 в двубой от петия кръг на efbet лига. Така варненци запазиха първата си позиция в шампионата като вече имат 11 точки. “Моряците” допуснаха първи попадения в мрежата си тази вечер, като головата им разлика вече е 7:2.

Варненци откриха резултата още в 7-ата минута, когаго Леандро Андраде порази мрежата на съперника след пас на Родриго Енрике. В 35-ата минута домакините успяха да изравнят след грешка на вратаря Георги Георгиев, от която се възползва Марио Топузов.

В 47-ата минута Черно море отново поведе с гол на Зе Гомеш, който излезе сам срещу вратаря на съперника и го матира. В 66-ата минута Георги Ангелов си вкара автогол за 1:3. Последва автогол и на Виктор Попов от Черно море за 2:3.

Капитанката на гимнастичките Симона Дянкова се сгоди в Италия

Снимка: chernomorepfc.bgКапитанът на националния ансамбъл по художествена гимнастика Симона Дянкова получи предложението за брак от своя приятел Никола Яначков по време на почивка в Италия. Двамата са заедно вече 7 години, той е футболист, юноша е на Левски, за последно е играл в Черноморец Балчик. Варненката показа пръстена и своя […]