Инвестиции и проблеми в строителния сектор обсъдиха на работна среща в Община Варна

Инвестиции и проблеми в строителния сектор бяха обсъдени днес на традиционната работна среща между представители на Община Варна и областното представителство на Камарата на строителите в България. В дискусията участваха Христо Иванов, зам.-кмет на общината и Виктор Бузев, главен архитект. От страна на Камарата бяха – председателят на ОП на КСБ-Варна инж. Пенко Стоянов, председателят на УС на КСБ инж. Илиян Терзиев, Христо Димитров, зам.-председател на КСБ, както и членове на структурата.

В рамките на срещата Христо Иванов представи инвестиционната програма на Община Варна. Проведена бе дискусия за актуалните проблеми в сектора.

Спартак Варна се завърна в елита

“Спартак” Варна победи “Созопол” с 2:1 в мач от 35-ия кръг на Втора лига, игран на стадион “Спартак”. Първото попадение дойде след отсъдена дузпа в полза на гостите в 35-тата минута. Точен за 0:1 бе Диян Молдованов. Домакините бяха по-активни в началото на втората част на мача. Виктор Митев изравни […]