Спартак Варна се завърна в елита

MadeInVarna

“Спартак” Варна победи “Созопол” с 2:1 в мач от 35-ия кръг на Втора лига, игран на стадион “Спартак”. Първото попадение дойде след отсъдена дузпа в полза на гостите в 35-тата минута. Точен за 0:1 бе Диян Молдованов. Домакините бяха по-активни в началото на втората част на мача. Виктор Митев изравни в 48-та минута, а в 51-та Цветан Илиев донесе победата на “соколите”.

След тази победа “соколите” са еднолични лидери на върха във Втора лига и със сигурна промоция в А група през следващия сезон.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Варна почете 6-ти май - Ден на храбростта

Денят на храбростта и празник на Българската армия 6-ти май бе почетен днес във Варна с тържество на Морската гара, организирано от Военноморските сили. Празникът започна с приемане на строя от командира на ВМС контраадмирал Кирил Михайлов, а сред официалните гости бе кметът на Варна Иван Портних. Последва тържествено вдигане […]