МФК “Спартак” Варна спечели Varna International Beach Soccer Cup

МФК “Спартак” спечели силния международен турнир по плажен футбол, който се провежда във Варна. Варненци победиха във финалния мач “Нистру” Молдова с 6-5. Спартаклии извършиха истински подвиг след като изоставаха в резултата с 2-5, но успяха да обърнат мача до 5-5 в края на третата част. В допълнителната четвърта част нашите момчета направиха обрата пълен.

В спора за трето място румънският първенец “Уест Дева” победи с 3-1 “Наполи Патрон”.

"Спартак" Варна победи в Балчик и се завърна във Втора лига (видео)

“Черноморец” Балчик загуби от “Спартак” Варна с 1-2 в мач от XXVIII кръг на Североизточна Трета лига. След нулево първо полувреме Янчо Андреев откри с глава в 50-ата мин. 12 минути по-късно отново Янчо Андреев се разписа с удар по тревата за 0-2. Силите на домакините стигнаха само за едно […]