“Спартак” Варна победи в Балчик и се завърна във Втора лига (видео)

MadeInVarna
“Черноморец” Балчик загуби от “Спартак” Варна с 1-2 в мач от XXVIII кръг на Североизточна Трета лига. След нулево първо полувреме Янчо Андреев откри с глава в 50-ата мин. 12 минути по-късно отново Янчо Андреев се разписа с удар по тревата за 0-2. Силите на домакините стигнаха само за едно попадение – дело на Румен Николов в 76-ата мин. След победата в Балчик “Спартак” Варна официално се завърна в професионалния футбол.
Спартаклии бяха подкрепени от шумна агитка, която изпълни гостуващия сектор на стадиона в Балчик.

Последвайте ни в YouTube и Facebook
Следваща Новина

Белослав с нов стрийт фитнес и комбинирано игрище

Нов уличен фитнес и комбинирано игрище ще радват жителите и гостите на Белослав. “Всички да ги използват със здраве и за здраве! Спортът не възпитава характер, а го разкрива!”, написаха на официалната си фейсбук страница от общината.