Спартак измъкна равенство срещу Янтра Габрово

„Спартак” Варна спечели само точка в домакинския си мач срещу „Янтра” Габрово.

Първата част очаквано премина под диктовката на домакините. Цинцарски отрази удари на Иван Колев и Мехмед Мехмед в началните минути на двубоя. Варненци изпълниха и 7-8 ъглови удара, но защитата на Янтра се справи.

На тежкия терен резултата за гостите откри Пламен Казаков. Капитанът на “Янтра” се разписа от дузпа в 46-ата мин. Четири минути преди края на срещата Виктор Митев получи червен картон и остави домакините с човек по-малко. Спартаклии успяха да стигнат до равенството с гол в даденото от съдията продължение. Архан Исуф оформи крайното 1-1 също с гол от дузпа.

Съставът на Спартак: 1. Станислав Нисторов, 6. Генади Луго (К), 83. Иван Пенев, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 8. Георги Георгиев, 13. Архан Исуф, 17. Цветан Илиев, 9. Мехмед Сабри, 7. Георги Бабалиев, 27. Иван Колев

Черно море и Славия не се победиха

Черно море записа равенство при домакинството си на Славия в мач от 11-ия кръг на efbat Лига. Двата тима завършиха 1:1 на стадион “Тича” във Варна.   Черно море не започна срещата по най-добрия начин, като допуснаха първата сериозна опасност в срещата пред собствената си врата. В третата минута на […]