Отборът на Спартак (Варна) победи Миньор (Перник) с 2:0 в мач от 33-ия кръг на Втора лига. Георги Чукалов откри резултата в 19-ата минута, а Иван Колев удвои в 76-тата след добавка.
В 72-ата минута перничани останаха с човек по-малко, след като Божидар Васев получи втори жълт.
С победата варненци се изравниха по точки със Септември (Сф) на върха в класирането.

Съборена подпорна колона затисна две жени в автомобила им край Девня

Съборена подпорна колона на предпазна естакада затисна две жени в автомобила им на пътя Девня – Суворово. Инцидентът е станал около 9.10 часа тази сутрин след като тежкотоварен камион, превозващ едрогабаритен товар, е закачил колоната и я съборил върху преминаващия покрай него автомобил. На място тече спасителна операция по извеждането […]